“Jsme česká stavební firma

působící na trhu od roku 2005.

Hlavním předmětem činnosti je

provádění zemních, výkopových,

a demoličních prací i recyklací.

Dále výstavba inženýrských sítí,

především vodovodů a

kanalizací, realizace dopravních

staveb i finálních térénních

úprav. Máme svou vlastní

projekční kancelář.”

© HORKON s.r.o. | Ič: 26864070 | Sezonní 634/8 Vratimov

Stavební dělník pro inženýrské sítě / pokládka zámkových dlažeb (práce v rámci celé ČR)

Náplň práce: pomocné manuální práce při realizaci kanalizací a pokládky dlažeb, dále obsluha stavebních strojů (pokladače obrub případně dlažeb - zaškolení na stroje PROBST Vám zajistíme) Požadavky: řidičský a strojnický průkaz výhodou. Pečlivost a starostlivost o svěřenou mechanizaci. Spolehlivost a zdravotní způsobilost, ochota pracovat v rámci celé ČR. Benefity: služební telefon a v případě zakázek mimo MS kraj služební automobil. Dodělání nebo rozšíření strojnického průkazu a školení v oblasti nových technologií plus příspěvek na penzijní spoření. Nabízíme: zázemí stabilní firmy s pravidelným mzdovým ohodnocením v termínu. Práce v pohodovém a rodinném týmu, zapůjčení nářadí a vozů pro soukromé účely. V případě spolehlivosti a znalostí kariérní postup.

Strojník stavebních strojů (práce v rámci celé ČR)

Náplň práce: obsluha stavebních strojů (rypadla, dozery, nakladače, drtiče a třídiče, válce) Požadavky: řidičský a strojnický průkaz / praxe v oboru výhodou. Pečlivost a starostlivost o svěřenou mechanizaci. Spolehlivost a zdravotní způsobilost. Ochota pracovat v rámci celé ČR. Benefity: služební telefon a v případě zakázek mimo MS kraj služební automobil. Dodělání nebo rozšíření strojnického průkazu a školení v oblasti nových technologií plus příspěvek na penzijní spoření. Nabízíme: zázemí stabilní firmy a práci v pohodovém týmu. Individuální platové ohodnocení na základě zkušeností a odvedené práce. Možný kariérní postup.

Řidič/ka (práce v rámci celé ČR)

Náplň práce: řízení nákladních vozů a tahačů. Požadavky: řidičský průkaz skupiny C, E (profesní průkaz řidiče stejně jako vazačský průkaz výhodou). Benefity: služební telefon a v případě zakázek mimo MS kraj služební automobil. Dodělání nebo rozšíření strojnického průkazu a školení v oblasti nových technologií, příspěvek na penzijní spoření. Nabízíme: zázemí stabilní firmy a práci v pohodovém týmu. Individuální platové ohodnocení na základě zkušeností a odvedené práce. Technik vedení stavby v oblasti HTÚ, inženýrských sítí (práce v rámci celé ČR) Náplň práce: řízení staveb od předání stavby přes HTÚ, inženýrské sítě, komunikace až po terénní úpravy. Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru. Samostatnost, zodpovědnost, schopnost komunikovat s lidmi a dělat rozhodnutí na stavbě. Ochota cestovat. Znalost základní práce na PC. Autorizace v oboru je ceněnou výhodou. Benefity: služební telefon, notebook, automobil. Možnost získání strojnického průkazu a školení v oblasti nových technologií. Příspěvek na penzijní spoření, možnost úpravy pracovní doby dle vzájemné dohody. Nabízíme: zázemí stabilní firmy a práci v pohodovém týmu. Individuální platové ohodnocení na základě zkušeností a odvedené práce. Rozpočtář/ka Náplň práce: vyplňování již zpracovaných rozpočtů, HMG výstavby, příprava podkladů pro fakturaci, tvorba protokolů o skutečné výměře pro fakturaci z projektové dokumentace a dokumentů stavby. Spolupráce na finančním plánování staveb. Sledování a kontrola subdodavatelských fakturací. Požadavky: počítačová gramotnost, základní znalost stavebního softwaru KROS, znalost práce s programy řady MS Office (Word, Excel), AutoCAD (AutoPen), výbornou orientaci v projektové dokumentaci. Benefity: služební telefon, notebook, školení v oblasti nových softwarů a technologií. Pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní spoření a po zapracování možnost služebního automobilu, pojistku za škodu způsobenou zaměstnavateli. Odměny, mimořádní roční prémie dle zásluh. Nabízíme: zázemí stabilní firmy a práci v pohodovém týmu. Individuální platové ohodnocení na základě odvedené práce, zkušeností a vědomostí. Projektant/ka Náplň práce: tvorba projektové dokumentace obvykle pro realizaci stavby a dokumentace skutečného provedení stavby. Požadavky: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru. Podmínkou je znalost práce v AutoCadu. Další softwarové dovednosti, jako AutoPen, Atlas DMT, Magnet jsou výhodou. Praxe v oboru je plus, ale i nadšený absolvent u nás nejde uplatnění. Benefity: služební telefon, notebook, školení v oblasti nových softwarů a technologií. Pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní spoření a po zapracování možnost služebního automobilu. Nabízíme: zázemí stabilní firmy a práci v pohodovém týmu. Individuální platové ohodnocení na základě odvedené práce, zkušeností a vědomostí.

Kariéra - nabídka volných míst ve firmě HORKON s.r.o.

V případě zájmu o výše uvedené pracovní pozice kontaktujte naše personální oddělení: Kamila Tomisová, mobil: +420 777 477 086, email: tomisova@horkon.cz